Haberler

October 29, 2023

Ringmaster: Yeni Dota Kahramanı TI12'de Ortaya Çıktı

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Valve, yeni Dota kahramanı Ringmaster'ın TI12'ye geldiğini resmen duyurdu. Şu anda ayrıntılar az olsa da önümüzdeki aylarda daha fazla bilginin açıklanması bekleniyor.

Ringmaster: Yeni Dota Kahramanı TI12'de Ortaya Çıktı

Sirk Sorumlusu - Yeni Kahraman

TI12 Büyük Finallerinden hemen önce yayınlanan bir videoda Valve, Ringmaster'ın 2024'ün başlarında yayınlanacağını doğruladı. Videoda Axe, ürkütücü bir sirk temalı ormanda mekanik bir sirk ormanı sürüngenini kovalarken gösteriliyordu. Bu durum, yeni kahramanın bir tuzak unsuruna sahip olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açtı. Sonunda Axe, Gücünü Test Et oyununa çekildi ve Iron Maiden benzeri bir yapıdan çıkan Ringmaster tarafından hızla öldürüldü.

Yeni Dota Kahramanının Rolü

Ringmaster'ın tanıtım görselinde bir sirk teması yer alıyor ve Monkey King, Kunkka, Axe, Mirana ve Keeper of the Light gibi birçok kahramanla alay ediliyor. Bu pek fazla ipucu sağlamasa da, Ringmaster'ın muhtemelen uzatılabilir mekanik kollara sahip bir yakın dövüş kahramanı olacağını öne sürüyor. Önceki kahraman Muerta'nın menzilli bir istihbarat taşıyıcısı olduğu göz önüne alındığında, Dota hayranları yeni bir yakın dövüş kahramanının olacağını tahmin edebilir.

Valve'ın önümüzdeki yıl Dota hayranları için heyecan verici planları var ve değişikliklerin tam kapsamını yalnızca zaman gösterecek.

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler