Haberler

October 31, 2023

MW3'ün Ön Yüklenmesi: İndirme Boyutu, Erken Erişim ve Daha Fazlası

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Modern Warfare 3'ün yalnızca on gün içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Call of Duty serisinin hayranları oyunu sabırsızlıkla bekliyor. Ancak resmi lansmandan önce oyunu ön sipariş verenler, yeniden başlatılan Modern Warfare destanının son bölümüne erişme fırsatına sahip olacak. MW3'ü ne zaman önceden yükleyebileceğinizi ve indirme boyutunun ne olacağını merak ediyorsanız okumaya devam edin.

MW3'ün Ön Yüklenmesi: İndirme Boyutu, Erken Erişim ve Daha Fazlası

MW3'ün ön yüklemesi

Kampanyaya erken erişiminiz varsa, oyunu 1 Kasım saat 10:00'dan (PT) itibaren ön yüklemeye başlayabilirsiniz. Oyunun kilidi yirmi dört saat sonra, 2 Kasım saat 10:00'da (PT) açılacak. Kilidi açtıktan sonra kendinizi Verdansk'ta geçen cesur hikayeye kaptırabileceksiniz.

İndirme Boyutu

Modern Warfare 3'ün indirme boyutu platformunuza göre değişir. Oyunu yüklemek ve oynamak için ortalama 150 GB civarında depolama alanına ihtiyacınız olacak. Buna ana oyunun kendisi ve Call of Duty HQ da dahildir. Zaten COD HQ'nuz varsa indirme ve yükleme gereksinimleriniz yarıya inecektir. İndirme boyutunun platformlar arasında, güncellemeler ve yamalar arasında önemli ölçüde farklılık gösterebileceğini unutmamak önemlidir.

Yeterli Depolama Alanınız Var mı?

MW3'ü önceden yüklemeden önce cihazınızda yeterli depolama alanının bulunduğundan emin olun. İndirme boyutu yaklaşık 150 GB olduğundan, yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olmak çok önemlidir.

MW3 Kampanyasına Erken Erişim Nasıl Sağlanır?

MW3 kampanyasına erken erişim kazanmak için oyunun herhangi bir kopyasına ön sipariş vermeniz gerekir. Bu, Xbox, PlayStation ve PC platformlarındaki dijital vitrinler aracılığıyla kolayca yapılabilir. Ön sipariş verdikten sonra MW3'ü ön yüklemeye başlayabilir ve kilidi açıldığında oynamaya hazır olabilirsiniz. Kampanyanın, Modern Warfare 2'deki kötü şöhretli havaalanı görevini aşan yoğun sahneler içeren, Call of Duty serisinin en karanlık hikayelerinden biri olması bekleniyor.

Erken Erişimden Yararlanın

MW3 harekatı yaklaşık beş ila altı saatlik bir süreye sahiptir ve oyunun çok oyunculu kısmı 10 Kasım'da dünya çapında piyasaya sürülmeden önce birden çok kez oynamanıza olanak tanır. Kampanya sırasında başarıların, koleksiyon öğelerinin ve çok oyunculu ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Erken erişiminizden en iyi şekilde yararlanın ve oynamaya başlayın!

Daha fazla Call of Duty espor haberi için Esports.net'i takip etmeyi unutmayın.

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler