Haberler

October 30, 2023

Guild Esports, MENA Bölgesinde Genişlemek İçin 1 Milyon £ Yatırım Sağladı

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Uluslararası espor organizasyonu Guild Esports, 1 milyon £'a kadar bağış toplamak üzere bir abonelik sözleşmesi imzaladığını duyurdu. Yatırım önde gelen bir e-spor, içerik oluşturma ve medya markasından geliyor.

Guild Esports, MENA Bölgesinde Genişlemek İçin 1 Milyon £ Yatırım Sağladı

İş Operasyonlarını Genişletmek

Guild Esports, fonları özellikle Orta Doğu Kuzey Afrika (MENA) bölgesine odaklanarak ticari faaliyetlerini genişletmek için kullanmayı planlıyor. Bu bölgenin 2026 yılına kadar 88 milyon oyuncuya sahip olacağı tahmin ediliyor ve bu da burayı e-spor için gelecek vaat eden bir pazar haline getiriyor.

Yatırım Detayları

Milyon dolarlık yatırım, 250.000 £ tutarında iki koşulsuz ödemeyi içeriyor. Ek olarak, marka ile Guild arasında müzakere yapılması ve daha geniş bir ticari anlaşmaya girilmesi koşuluna bağlı olan 500.000 £ tutarındaki üçüncü bir abonelik dilimi de bulunmaktadır.

Fırsatı yakalamak

Guild Esports, özellikle MENA bölgesinde espora yönelik artan uluslararası ilginin farkındadır. CEO Jasmine Skee, bu yatırımın lider uluslararası espor ve oyun odaklı medya markası olma vizyonlarını ilerletmek açısından çok önemli olduğunu vurguluyor.

Bağları Derinleştirme

Guild Esports, tamamlayıcı bir iş olduğuna inandıkları için yatırım yapan markayla bağlarını derinleştirmeyi dört gözle bekliyor. Bu ortaklık, Guild Esports'un sektördeki konumunu güçlendirmesine ve MENA bölgesindeki varlığını sağlamlaştırmasına yardımcı olacak.

En son haberleri ve güncellemeleri doğrudan gelen kutunuza almak için GI Daily'ye kaydolun.

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler