Haberler

October 27, 2023

GranBlue Fantasy Versus Rising Beta'ya Hazır Olun

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

GranBlue Fantasy Versus Rising çevrimiçi betası, oyunculara Granblue Fantasy Versus Rising'in çıkış tarihinden önce karakterlerde ve hareketlerde yapılan yeni değişiklikleri test etme fırsatı sunuyor. İşte beta hakkında bildiklerimiz ve bu deneme aracılığıyla oyuna nasıl erken erişim sağlayabileceğiniz.

GranBlue Fantasy Versus Rising Beta'ya Hazır Olun

GranBlue Fantasy Versus Rising'e İkinci Beta Geliyor

GranBlue Fantasy Versus Rising, Kasım ayının sonundaki çıkış tarihine yaklaşıyor. Ancak oyuncuların oyunu oynamak için o zamana kadar beklemesine gerek yok. Daha kapsamlı oyun seçenekleriyle ikinci beta dönemi yakında başlıyor.

GranBlue Fantasy Versus Rising'in ikinci betası 9 Kasım'dan 12 Kasım'a kadar gerçekleşecek. Bu sefer beta daha geniş olacak ve hatta çapraz oyunu da içerecek. Oyuncular oyunu PlayStation 4 ve 5'in yanı sıra Steam'de de test edebilecekler. Oyuncuların oyuncu kadrosunun daha büyük bir bölümünü denemesine olanak tanıyan 26 karakterin kilidi açılacak.

Oyuncular, çevrimiçi maçların yanı sıra Grand Bruise Legends'taki antrenman moduna ve mini oyunlara da erişebilecek. Bu son beta, tam sürümden önce karakterlere alışmak için harika bir fırsat sağlayacak.

İlk GranBlue Fantasy Versus Rising Online Beta

İlk GranBlue Fantasy Versus Rising çevrimiçi betası kapalı bir betaydı ve ön kayıtlar Haziran ayında resmi sitede açıldı. Beta, 28 Temmuz ile 30 Temmuz arasında gerçekleşti ve oyunculara yeni oyunu deneme şansı verdi.

Oyunun profesyonel seviyedeki oyunla nasıl karşılaştırıldığını görmek istiyorsanız, açık beta yapısında yarışan profesyonel oyuncuların yer aldığı turnuvalar zaten vardı. Bu turnuvalar, rekabetçi oyun için oyunun dengesine bir bakış sağlar.

GranBlue Fantasy Versus Rising, en iyi anime dövüş oyunlarından birinin devamı olarak merakla bekleniyor. Arc System Works'ün liderliğinde seride muhteşem bir oyun daha bekleyebiliriz.

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler