Haberler

November 7, 2023

Güçlü Digimon Promosyonlarıyla Destenizi Optimize Edin

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Digimon TCG dünyasında başlangıç ​​desteleri, güçlendirici setler ve promosyonlar dahil olmak üzere çeşitli kart türleri vardır. Promosyonlar, genellikle etkinliklerde veya ürün satın alımlarında bonus olarak verilen özel kartlardır. "P-XXX" ürün etiketiyle etiketlenen bu kartlar, genellikle belirli arketipleri geliştirebilen veya birden fazla destede yaygın kullanıma sahip folyo kartlardır.

Güçlü Digimon Promosyonlarıyla Destenizi Optimize Edin

En Yaygın Zımbalar

Bireysel olarak en fazla etkiye sahip olmasalar da, birçok destede yaygın olarak kullanılan iki promosyon vardır.

  • Renk Hafızasını Güçlendirir: Bu kartlar oyuncuların düşük maliyetle 4 kart aramasına olanak tanır. Onlar terbiyeci değiller, dolayısıyla DeathXmon veya Quartzmon'un kazanma koşullarına katkıda bulunmuyorlar. Ek olarak Gecikme etkisi, oyuncuya 2 hafıza kazandırmak için çöp kutusuna gönderilmelerine olanak tanır. Etkilerini ortadan kaldırmak için oyuncular BT6-021 ModokiBetamon veya BT3-061 Chuumon gibi hafıza bentlerini kullanabilirler. Bu kartlar başlangıçta sınırlı miktarlarda piyasaya sürüldü ancak daha sonra Gallantmon & UlforceVeedramon Başlangıç ​​Desteleri ve RB01'de yeniden basıldı.
  • Eğitim kartları: BT14'te Box Toppers olarak piyasaya sürülen bu kartlar, oyuncuların 2 maliyetle 2 kart aramasına olanak tanır. Memory Boost'ların aksine, Training kartları Digimon'a ek olarak Option kartlarını ve Terbiyecileri de alabilir. Eğitim kartlarının gecikme etkisini kullanırken oyuncular, maliyeti 2 olan, eşleşen renkteki bir karta Digivolve yapmalıdır. Çok yönlülükleri ve bent kapaklarının olmaması nedeniyle, bu kartlar Doğu'daki çoğu destede oyun seti haline gelmiştir.

En Güçlü Digimon Promosyonları

BT14'ün İngilizce versiyonu için derlenen en güçlü Digimon promosyonları, en yeni Ultimate Cup kararlarına uygun, en son duyurulan promosyon olan P-130'a kadar olan kartları içerir.

Sonuç olarak Digimon promosyonları her oyuncunun koleksiyonuna değerli katkılardır. Renk Hafızası Güçlendirmeleri ve Eğitim kartları, oynanışta stratejik avantajlar sunan, yaygın olarak kullanılan temel öğelerdir. İster belirli arketipleri geliştirmek ister destenizin genel performansını iyileştirmek istiyor olun, bu promosyonlar dikkate alınmaya değer. Oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyacak yeni ve güçlü Digimon promosyonlarını keşfetmek için en son duyurulardan haberdar olun.

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler