Haberler

November 7, 2023

Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi'ne katılın ve Ücretsiz Kozmetik Kazanın!

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi bir tur daha geri döndü! Epic'in ara sıra düzenlediği bu etkinlik, eski oyuncuları oyuna geri getirmeyi amaçlıyor. Yeni veya geri dönen bir oyuncuyla ortaklık kurarak Fortnite OG sezonu boyunca ücretsiz kozmetikler kazanabilir ve özel ödüllerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi'ne katılın ve Ücretsiz Kozmetik Kazanın!

Yeniden Başlatma Zorlukları

Yeniden Başlatma Rallisi, oyuncuların başka bir oyuncuyu "yeniden başlatmakla" görevlendirildiği bir dizi mücadeledir. Bu promosyon 3 Kasım'daki son sezonla başladı. Katılmak için oyuncuların bir dizi yeni kozmetik ürününün kilidini açmak için oyun içi görevleri tamamlamaları gerekir.

Nasıl katılacağım

Reboot Rally'nin Fortnite OG versiyonuna katılmak için 2 Kasım'a kadar olan 30 gün içinde 2 saatten az Fortnite oynamış bir oyuncuyla ortaklık kurmanız gerekiyor. Eğer bu şartlara uygun birini tanıyorsanız, onu oyunu başlatmaya ve partinize katılmaya teşvik edin.

Ödül Kazanma

Bir grup oluşturduktan sonra oyunlara katılabilir ve özel görevleri birlikte tamamlayabilirsiniz. Bu görevleri tamamlamak her iki oyuncuya da ücretsiz kozmetik ürünleri kazandıracak. Bu seferki Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi'nin ödülleri şunları içeriyor:

  • Cehennem GG İfadesi (50 puan)
  • Yanan Ejderha Sarması (100 puan)
  • Skerran Planör (150 puan)
  • Knight'ın İhanet Kazması (200 puan)

Nasıl Puan Kazanılır?

Bu öğelerin kilidini açmak için puan kazanmanız gerekir. Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi sekmesindeki her görev size belirli sayıda puan verecektir. Bazı görevlerin çok zorlu olduğu ortaya çıkarsa, her şeyin kilidini açmaya yetecek kadar puan toplamak için daha kolay olanlara odaklanabilirsiniz.

Çözüm

Kasım ayı Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi, oyuna katılmak ve ücretsiz kozmetikler kazanmak için harika bir fırsat. Oyuncu sayıları rekor seviyelere yükselirken, Yeniden Başlatma Rallisi'ne katılmak üzere işe alabileceğiniz uygun oyuncular mutlaka olacaktır. Oyunun tadını çıkarma ve özel ödüller kazanma şansını kaçırmayın!

En son haberler

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin
2023-11-26

VALORANT Oyununuzu Komik İşaretlerle Optimize Edin

Haberler